Forum o SPV E650/HTC S710,VOX

Forum o SPV E650/HTC S710,VOX

Ogłoszenie

Wszystkich gości zapraszam do rejestracji.Po rejestracji otrzymacie dostęp do działu download.Pozdrawiam ps. Proszę nie pisać z problemami na priv tylko pisać na forum bo od tego ono jest

#1 2009-04-09 12:29:53

Sportluk

Lubie Pisać

6881605
Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 46
Punktów :   

[SPRZEDAM] SPV E650

Witam!! Mam na sprzedaz spv e650. Telefonik jest w stanie db+/bdb- ma lekkie zadrapania na obudowie ale przyciski nie sa pozdrapywane... sa odstajace gumeczki(ale to standard w tym modelu) gumka od wtyku ladowania zostala wyjeta a od karty zostala oczywiscie moge zalozyc ta gumeczke jezeli ktos bedzie chcial bo ja mam a jezeli nie to dolaczam ja. Numer IMEI zgody z telefonem. Telefon ma mala wade ktora nie przeszkadza w jego uzytkowaniu mianowicie ma pekniety zewnetrzny wyswietlacz(ten ekranik od obudowy) jest to minimalne pekniecie wiec nie przeszkadza w uzytkowaniu:) i bateria(tak mysle) jest slaba bo jak sie naladuje przez USB to trzyma normalnie a przez ladowarke to 1 dzien i to nie pelen... mi to nie przeszkadzalo i nie kupowalem drugiej. Teraz co posiadam do telefonu: Pudelko i jego zawartosc(troszke naderwane ale wszystko jest ok tylko lekko kolo zamkniecia jest porwane) karte pamieci (128mb+gratis 2gb) ladowarke kabel USB sluchawki gabeczki na sluchawki. Za telefon chce 190zl razem z wysylka(wysylka kurierem DPD z powodu malego zaufania do poczty polskiej) oczywiscie mozemy sie lekko targowac co do ceny:) Jezeli komus beda potrzebne zdjecia oczywiscie wysle prosze pisac na nr gg 6881605 zawsze jestem niewidoczny. Zdjecia moge wyslac na emaila jak ktos by potrzebowal. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-04-28 20:16:01

Norbii

Administrator

2292724
Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 135
Punktów :   

Re: [SPRZEDAM] SPV E650

Skoro sprzedane to zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora