Forum o SPV E650/HTC S710,VOX

Forum o SPV E650/HTC S710,VOX

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Wszystkich gości zapraszam do rejestracji.Po rejestracji otrzymacie dostęp do działu download.Pozdrawiam ps. Proszę nie pisać z problemami na priv tylko pisać na forum bo od tego ono jest

#1 2011-04-21 11:44:41

kubus_kozak

Coś Napisałem

Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 1
Punktów :   

Problem z zasięgiem

Witam. Niedawno kupiłem telefon SPV e650 na allego. Na pierwszy rzut oka wszystko było ok, lecz gdy włożyłem kartę SIM to w ogóle nie było zasięgu. Próbowałem zmieniać ROMy, Radia - nic nie pomaga. Na ekranie ciągle jest 'Searching", albo "No service". Próbowałem przestawiać w opcjach na ręczne wyszukiwanie sieci. Gdy brałem "Wybierz sieć", znajdywało mi Orange, Era, Plus. Oczywiście wybierałem Orange, przez chwile zasięg był, ale pomimo tego nie dało się zadzwonić ani nic. Ostatnio gdy byłem w centrum miasta (Radom) telefon sam złapał zasięg (było ustawione na automatyczną sieć), udało się nawet wykonać połączenie. Po chwili jednak zasięg znowu zniknął i już się nie pojawił. Sprzedawca utrzymuje, że do ostatniej chwili telefon służył mu należycie i nie miał żadnych problemów z zasięgiem. Na jakiejś angielskiej stronie znalazłem podobny przypadek i okazało się że koleś kupił kradziony telefon i orange mu go zablokowało. U mnie jednak udało się złapać zasięg i wykonać połączenie, więc chyba orange mi go nie zablokowało. Proszę o pomoc, telefon naprawdę mi się podoba więc nie chciałbym go oddawać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora